objektivy SCHNEIDER-KREUZNACH / RODENSTOCK

Kamery IXU-RS 1000 mají zabudovaný jeden z Vámi vybraných sedmi objektivů od ohniskové vzdálenosti 32 mm, 40 mm, 50 mm, 70 mm po 90 mm od firmy Rodenstock a objektivy s ohniskovou vzdálerností 110 a 150 mm od firmy Schneider-Kreuznach.

Vyměnitelné objektivy jsou ve výrobě samostatně kontrolovány a továrně kalibrovány se zaostřením na nekonečno.

iXU kamery používají odnímatelné rychle synchronizované objektivy Schneider-Kreuznach, které jsou k dispozici s ohniskovou vzdáleností od 55 mm do 240 mm.

PŘIPRAVENÉ PRO UAV
Nízká hmotnost a malé rozměry, předurčují kamery IXU pro integraci do malých letadel a UAV. Použitím sériového RS-232 spojení a volitelné interní CF karty , jsouIXU kamery schopné spolehlivě pořizovat tisíce snímků při jedné misi. IXU 1000 je vybavena plným HDMI výstupem a reálný okamžitý obraz terénu pod letounem přenášený na displej operátora může posloužit k snadnějšímu snímkování operátorem pozorovaných objektů.

RS ZÁVĚRKA
Nová PhaseONE závěrka RS objektivů používá inovativní koncept přímého pohonu závěrky s jejím elektronickým natažením, které zvyšuje rychlost expozice na hodnotu 1/2500 sekundy a garantuje neuvěřitelných 500.000 expozic, tedy rekordní rychlost expozice a životnost závěrky delší, než jste kdy předtím viděli. Spolehlivost a výjimečný výkon RS závěrky umožňuje snímkovat při vyšších rychlostech jak dosud a umožňuje zákazníkům provádět a řídit i ty nejnáročnější letecké snímkovací mise s vyšší efektivitou provozu, spolehlivostí a především maximálním využitím času vymezeného povětrnostními podmínkami.