aplikace iX Capture

iX CAPTURE
Profesionální konverzní aplikace RAW dat, která byla vytvořena výhradně pro fotografování s PhaseOne leteckými kamerovými systémy.
Používá se spolu s PhaseOne leteckými kamerami. Program pro snímání a konverzi RAW dat poskytuje plnou kontrolu nad jednou nebo více kamerami. To umožňuje operátorovi sledovat a snadno kontrolovat každou charakteristiku a všechny parametry digitálních leteckých snímků při jejich vyvolávání. Program je určen pro použití s dotykovým displejem nebo myší, iX Capture provede změny v nastavení kamery za letu velmi snadno jedním kliknutím na tlačítko. V jednom programu jsou tak obsaženy všechny základní nástroje pro vysoký výkon, které vám umožní zachytit, monitorovat a zpracovávat snímky v rychlém, flexibilním a efektivním pracovním postupu. Pokud se použije synchronizované dvojce kamer PhaseOne RGB a NIR, iX Capture pak umožňuje sestavení snímků CIR a automatizovaný výpočet vegetačního indexu NDVI ve formátu TIFF.

PŘÍMÉ OVLÁDÁNÍ KAMER

iXCapture umožňuje přímé ovládání závěrky, její rychlosti, citlivosti ISO a dalších nezbytných nastavení. Ať už používáte dotykovou obrazovku nebo myš, změna nastavení fotoaparátu je snadná přímo při realizaci snímkového letu jedním tlačítkem.

OVLÁDÁNÍ VÍCE KAMER
S iXCapture můžete ovládat současně dvě kamery, které umožňují plnou kontrolu a monitoring snímání. iXCapture umožňuje šetřit čas zpracováváním snímků již v průběhu samotného snímkového letu.