iX řídící PC
Snímání dat dnes vyžaduje rychlé počítače, optimalizované pro práci s leteckými kamerami a software pro snímání. Všechny společně pracující komponenty jsou schopny spolehlivě zachytit, monitorovat a ukládat snímky a měnit nastavení kamery dle změn podmínek osvětlení snímkovaného povrchu země. PhaseONE představuje iX řídící PC jako ideální prostředí pro iX Capture aplikaci nebo pro aplikace na bázi SDK a PhaseONE letecké kamery. iX řídící PC je navržen tak, aby při maximální rychlosti byl schopen ovládat až 5 PhaseONE leteckých kamer. iX řídící PC je robustní zařízení s pasivním chlazením na bázi 4. generace Intel® Core™ i7 procesoru.

VLASTNOSTI
iX řídící PC byl vytvořen s komponentů nejvyšší kvality , aby poskytoval dokonalé prostředí pro používání PhaseONE iX Capture software nebo SDK aplikace. Je postaven jako robustní silný pracovní nástroj s malými rozměry a snadnou integrací do jakéhokoliv letadla. iX řídící PC pracuje jako centrální nástroj k řízení expozic vašeho leteckého kamerového systému.
+ 4. generace Intel® Core ™ i7
+ chlazení bez ventilátoru
+ robustní konstrukce odolná v běžném leteckém provozu
+ 8 GB paměti RAM
+ napájení a řízení více kamer
+ před instalace programů iX Capture a CaptureOne DB
+ dva vyjímatelné Solid State Disky (SSD) s volitelným RAID systémem pro zrcadlení dat
+ neomezené úložiště s více SSD disky SSD (maximální kapacita zrcadlového páru - 28,500 obrázků)

MULTIPLE DISPLAY CONFIGURATION +
iX řídící PC může být nakonfigurován pro připojení k displeji přes rozhraní HDMI a DP kabelem nebo přes bezdrátové a místní sítě. Použijte dotykový displej pro řízení kamery pouhým stisknutím tlačítka zobrazeného na displeji.

PEVNÉ DISKY
IX kontrolér používá dva vyměnitelné SSD disky, které mají vysokou rychlost zápisu pro bezpečné, rychlé, spolehlivé zachycení a zaznamenání každého snímku. Je-li mise ukončena, kompaktní a lehké SSD disky lze snadno vyjmout z iX řídící PC a odvést do kanceláře ke zpracování.